Заявка на підбір оптимального опалення

Вітаємо Вас, дорогий друже! Якщо Ви тут- значить Вас хвилює питання як вибрати енергозберігаюче і безпечне опалення.

Якщо Ви не маєте освіти теплотехніка і Вам складно розібратись в масі електрообігрівачів, які заполонили ринок - тоді ми запрошуємо Вас на
екскурсію в Ваше економне опалення

Чому нам можна довіряти?
  1. В нас є власне виробництво електрообігрівачів UKROP з 2009 року.
  2. Ми не "тулимо" тільки наші панелі, оскільки розуміємо їх не універсальність, тому створили інтернет-магазин альтернативного опалення http://eco-obogrev.com де також пропонуємо інших перевірених виробників.
  3. Наша маркетингова ціль - не завоювання ринку, а ваша економія, тому віримо, що ваші хороші та щирі відгуки самі приведуть нам нових клієнтів.
  4. Ми накопичили як позитивний так і негативний досвід від наших клієнтів, а також досвід особистих тестувань в т.ч. на нашому ютуб-каналі в ніші альтернативного електроопалення починаючи з 2011року і готові вам розповісти всю правду, плюси і мінуси інфрачервоного електроопалення, гібридного чи конвективного обігріву.
Відразу відповімо на питання №1 "Як вибрати  найкращий обігрівач"
З нашого досвіду, для всіх відразу такого обігрівача людство поки не винайшло, принаймні він не доступний для широкого загалу людей з середнім статком в Україні.
Але..,
при правильному підході,
саме інфрачервоне низькотемпературне опалення однозначно вже зарекомендувало себе одним з най-
економніших, доступніших і екологічніших видів опалення.

В чому секрет економії іч-панелей -див. тут
Наша місія. Поки сонячні панелі і інша альтернативна енергетика потроху дешевшає і росте її ККД, команда eco-obogrev ставить за ціль допомогти підібрати саме для ваших приміщень найефективніші електрообігрівачі власного виробництва або інших провідних виробників.

Чим ми відрізняємось від більшості? Ми підбираємо найоптимальніший вид обігріву саме під ваше приміщення, а не навпаки.

Правильний підхід в підборі виду опалення починається з діагнозу - розрахунку тепловтрат вашого приміщення, а для цього, заповніть будь-ласка анкету і якщо протягом 24 годин найближчого робочого дня ми Вам не подзвонили - подзвоніть нам будь-ласка: +38096-004-77-44, +38050-1000-136 з 9.00 до 18.00 з Пн по Пт, 10.00-15.00 Сб.

Анкета приміщення